Cadence Hibrit Multisurface Boya nedir? Nerelerde kullanılır? Hybrid boya püf noktaları

Cadence Hibrit Multisurface Boya nedir? Nerelerde kullanılır? Hybrid boya püf noktaları

Cadence Hibrit Multisurface Boya Nedir ?

 Cadence firması tarafından üretilen Hybrid Multisurface Craft sektörü için özel geliştirilmiş tüm yüzeylerde rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil bir akrilik boyadır. Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi çok farklı yüzeyler de yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı bir boyadır. Deri ve kumaş üzerinde sulandırılarak kullanılabilir Cam üzerinde ikinci kat için mutlaka 12 saat beklenmelidir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.


Cadence Hybrid Multisurface Boya Nerelerde Kullanılır ?

uygulamaCadence Hybrid Uygulama Videosu

Hybrid Multisurface boya ile boayamaya başlamadan önce rulo tavası ve sünger rulo fırça gereklidir. Cadence Boya su bazlı olduğu için herhangi bir ayrıştırıcı ile karıştırılmaya gerek yoktur.Hemen kullanabilirsiniz. Aldığımız renkler mobilya ile zıt renklerde ise kat oranını  arttırabiliriz. Boyayı sürerken sünger rulo üzerindeki boyayı rulo tavamıza sürerek fazlalık alınır. Sonrasında yedirilerek sürülmeye başlanır.Boya katları arasında 12 saat beklenmelidir.Ama biz daha iyi kuruması için 24 saat beklenmelidir. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra  vernik işlemi uygulanır. O da aynı şekilde su bazlıdır. 

Vernik kullanımı süreceğiniz yerin yapısına göre farklılık göstermektedir. Mobilyada su bazlı akrilik vernik kullanırken fayans, cam gibi sert dayanıklı olması için taş vernik kullanılmalıdır.

Kullanıma başlamadan önce teknik ekibimize iletişim sağladığınızda size hangi ürünü seçmeniz konusunda yardımcı olacaklardır.Cadence Hybrid Multisurface Boya Çeşitleri

Cadence Dora Hybrid Boya 90 ML Ürünün fiyat bilgileri için tıklayın

Hybrid Dora 90 ML


Cadence Hybrid Multisurface Boya 120 ML Ürünün fiyat bilgileri için tıklayın


Cadence Hybrid Multisurface Boya 500 ML Ürünün fiyat bilgileri için tıklayın

Cadence Hybrid Multisurface 500ML Boya


Cadence Hybrid Multisurface Boya 2 LT Ürünün fiyat bilgileri için tıklayın

Cadence Hybrid Multisurface Boyar 2LT

Yayınlanan 2019-05-23 Tarafından Ev Dekorasyonu 11074

Blog kategorileri

Blog arama

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü