PARAPUAN Sistemi ile Artı Hobi Sanatlılar kazanıyor!! 

  • Artı Hobi Sanat müşterilerine özel PARAPUAN sistemi uygulaması başladı. Sitemizden yapacağınız her alışveriş için karşılığında puan kazanmış olacaksınız. 1 TL=1 Puan
  • Siparişinizin tamamlandığında puanınız hesabınıza yüklenecektir.
  • Kazandığınız parapuanı indirim kuponu haline çevirebilir, bir sonra ki siparişte aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Sipariş iptalinde kazandığınız puan iptal olacaktır.
  • PARAPUAN kazanmak için üye olunması gerekmektedir.
  • Kazandığınız parapuanları indirim kuponuna çevirdikten sonra, sepet sonu ödeme bölümünde görebilir, tıkladığınız anda indirimden yararlanabilirsiniz.

+PARAPUAN hesabıma nasıl yüklerim?
-Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan puan/puanları "sipariş tamamlandı" aşamasına geldiğinde hesaba otomatik olarak yüklenir.

+Hesabıma yüklenen parapuanı hemen kullanabilir miyim?
-Hesaba yüklenen puanlar kullanıma hazır değildir. Üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" (isminizin yazılı olduğu alan) sayfasından “Hediye Puanlarım” butonuna tıklayarak puan tutarınızı görebilirsiniz. "Puanlarımı indirim kuponuna dönüştür" seçeneğine tıklayarak indirim kuponunu oluşturabilirsiniz. Kuponunuzun 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.

+Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim?
-Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.

+Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?
-Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.

+Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?
-Kazanılan parapuanlar, aktif olduktan sonra 365 gün içinde kullanılmalıdır.  Kupon/kuponlar sipariş hazırlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 365 gün kullanım süresi vardır.


-PARAPUAN ı hesabıma nasıl yüklerim?


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü